Zadražil Stanislav(Malešov u Kutné Hory 1931 - 2003 Český Krumlov)
Schoulená dívka - Meditace, signováno a datováno Zadražil St. 65, polychromovaná pálená hlína, výška 15,5 cm (Šm) Literatura: Stanislav Zadražil: sochy, České Budějovice 2006, str. 31 a 57
24.11.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 4.000,-
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |